Porażka z Jarotą

Napisał Administrator 05.05.2019

Nie udało się piłkarzom naszego zespołu sięgnąć po bardzo cenne punkty w meczu z Jarotą Jarocin. Nasza drużyna uległa rywalom 0:2.

Nasz zespół rozpoczął pojedynek ze sporym animuszem. Bramkarza gości dwukrotnie próbował zaskoczyć Keisuke Naka. Z czasem kontry przyjezdnych stawały się coraz bardziej groźniejsze. W 19. minucie Mikołaj Łopatka przyjął futbolówkę w polu karnym i mimo asysty dwóch obrońców, zdołał się z nią odwrócić i celnym strzałem otworzyć rezultat spotkania. Po chwili napastnik Jaroty znalazł się tuż przed Maciejem Dulewiczem, lecz tym razem udanie interweniował golkiper naszego zespołu.

Kilka chwil później arbiter podyktował rzut wolny pośredni w obrębie pola karnego gości. Strzał Dominika Drzewieckiego zatrzymał się jednak na murze zawodników Jaroty.

Po zmianie stron nasza drużyna próbowała zmienić losy pojedynku, jednak brakowało dokładności. Niecelne zagrania i straty piłki były wodą na młyn dla szybkich akcji gości. W 60. minucie, po jednej z nich, zza pola karnego groźnie uderzył Mateusz Dunaj. Maciej Dulewicz odbił futbolówkę, lecz dopadł do niej niepilnowany Mikołaj Łopatka, który strzelił swoją drugą bramkę w tym meczu.

Skład Gwardii: Dulewicz - Gołojuch, Wojciechowski, Stańczyk, Dondera (72. Bachleda), Naka (65. Szygenda), Silski (46. Karbowiak), Ginter, Bednarski, Drzewiecki, Cybula.