Gwardia Koszalin

Oficjalna strona klubu piłkarskiego Gwardia Koszalin

Facebook

19 kwietnia 2017

Stadion dla Koszalina

09519_p1460772_1024x768

Kilka dni temu w mediach społecznościowych piłkarze, działacze oraz kibice naszego klubu rozpoczęli akcję Stadion dla Koszalina, mającą na celu zwrócenie uwagi na problem, jakim jest infrastruktura piłkarska w mieście, a przede wszystkim brak obiektu z prawdziwego zdarzenia, na którym można rozgrywać mecze ligowe. W środę przed koszalińskim ratuszem odbyła się konferencja prasowa z udziałem zawodników, kibiców oraz szkoleniowca naszego zespołu.

Podczas spotkania obecni byli kapitan drużyny Daniel Wojciechowski, Adrian Hartleb, Maciej Stańczyk i Robert Ziętarski oraz trener Tadeusz Żakieta. Wszyscy zgodnie zauważyli, że pretekstem do głośniejszej dyskusji na temat nowego piłkarskiego obiektu w Koszalinie stały się udane występy naszego zespołu w rozgrywkach trzeciej ligi.

Nasza drużyna jest liderem zmagań, jednak w razie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, niszczejący stadion przy ulicy Fałata nie spełnia warunków licencyjnych umożliwiających grę na tym poziomie.

Jak zauważył kapitan naszego zespołu - Daniel Wojciechowski, nowy stadion będzie doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu dla całych rodzin. Lepsze warunki z pewnością przyciągnęłyby na trybuny większą ilość widzów, co także pokazują przykłady z innych miast w naszym kraju, gdzie nowe obiekty spowodowały przyrost frekwencji na meczach z udziałem lokalnych drużyn.

Nowy obiekt służyłby nie tylko piłkarzom, ale właśnie przede wszystkim mieszkańcom Koszalina i młodym adeptom futbolu, których w naszym mieście nie brakuje.

Na koniec konferencji piłkarze wraz z przedstawicielem kibiców złożyli w Urzędzie Miejskim list otwarty skierowany do władz Koszalina.

Reklamy

Relacja live

1. kolejka

sobota, 29 lipca

Znicz Pruszków Gwardia Koszalin

Tabela rozgrywek

II Liga sezon 2017/2018

Klub M P
1. GKS Bełchatów 0 0
2. ŁKS Łódź 0 0
3. Błękitni Stargard 0 0
4. Warta Poznań 0 0
5. Gwardia Koszalin 0 0
6. GKS Jastrzębie 0 0
7. Stal Stalowa Wola 0 0
8. Znicz Pruszków 0 0
9. MKS Kluczbork 0 0
10. Gryf Wejherowo 0 0
11. Olimpia Elbląg 0 0
12. Wisła Puławy 0 0
13. Rozwój Katowice 0 0
14. Garbarnia Kraków 0 0
15. ROW 1964 Rybnik 0 0
16. Radomiak Radomiak 0 0
17. Siarka Tarnobrzeg 0 0
18. Legionovia Legionowo 0 0


Sponsorzy główni:

Logo PRO-WAM Logo Bazyl-Gadget Logo Nauka Jazdy Koszalin Logo Inter-Metal Logo Rhema Group Logo Gipo Pizzeria Grotta logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo


Media:

logo Sport w regionie Głos Koszaliński Portal Koszalinek Telewizja MAX Koszalin Gazeta Miasto Portal ekoszalin
logo Gwardii

© 2009 - 2017 W budowie strony pomaga nam MIKROSERWIS - INFORMATYCZNY PARTNER BIZNESOWY, wygląd na podstawie Grid Focus

Ta strona używa plików cookies w celu poprawnego działania i zgodnie z polityką prywatności. Możesz zmienić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. zamknij