Bolesna porażka w Radomiu

Napisał Administrator 11.04.2018

Z pewnością nie tak wyobrażali sobie podróż do Radomia piłkarze naszego zespołu. Nasza drużyna uległa miejscowemu Radomiakowi aż 0:5.

Gospodarze przystąpili do tego meczu szczególnie zmobilizowani. Po ostatnich porażkach na zawodników prowadzonych przez Jerzego Cyraka spadła fala krytyki. Miejscowi od pierwszego gwizdka robili wszystko, by odzyskać zaufanie swoich fanów.

Już w piątej minucie po wrzuceniu piłki z autu i przedłużeniu toru jej lotu przez jednego z partnerów, mocnym strzałem z powietrza futbolówkę do siatki posłał Chinonso Agu. Kilka chwil później drugą bramkę dla Radomiaka zdobył Patryk Mikita. Jeszcze przed przerwą po szybkiej kontrze piłkę w bramce naszej drużyny umieścił Peter Mazan.

W drugiej połowie przez dłuższy czas rezultat spotkania pozostawał bez zmian. W końcówce pojedynku dwukrotnie do siatki trafił Jakub Rolinc i ostatecznie Radomiak ograł nasz zespół aż 5:0.

Skład Gwardii: Hartleb - Bachleda, Wojciechowski, Szmatiuk (73. Stańczyk), Maciąg, Karbowiak (46. Kwiatkowski), Baranowski (73. Majtyka), Przyborowski, Poźniak, Setla (46. Szubert), Brzeziański.