Derby!

Napisał Administrator 30.09.2022

W sobotę czekają nas wielkie sportowe emocje. Na stadionie przy ulicy Andersa rozegrane zostaną piłkarskie derby Koszalina.

Pojedynki derbowe zawsze elektryzują kibiców i dostarczają ogromnych emocji. Z pewnością podobnie będzie i tym razem. Rywal naszej drużyny plasuje się obecnie na drugiej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem dwudziestu dwóch punktów. W dziewięciu rozegranych meczach zespół prowadzony przez Łukasza Korszańskiego odniósł siedem zwycięstw oraz zanotował po jednym remisie i porażce. Przed tygodniem Bałtyk po trzymającym w napięciu do ostatnich sekund meczu podzielił się na wyjeździe punktami z Raselem Dygowo (2:2).

Nasza drużyna przystąpi do tego meczu plasując się na szóstej pozycji w ligowej tabeli. W dotychczasowych spotkaniach nasz zespół odniósł pięć zwycięstw oraz zanotował po dwa remisy i porażki. Przed tygodniem nasza drużyna ograła na swoim boisku Orła Wałcz 4:0.

Ostatnie ligowe derby Koszalina zostały rozegrane w sezonie 2020/21. Wówczas w meczach o trzecioligowe punkty, nasz zespół wygrał na swoim boisku z Bałtykiem 3:0, z kolei pojedynek na stadionie przy ulicy Andersa zakończył się wygraną Bałtyku 1:0.

Jak będzie tym razem? Początek meczu o godzinie 14.00 na stadionie przy ulicy Andersa w Koszalinie.

Wspieraj Gwardię!