Gole po przerwie

Napisał Administrator 15.02.2020

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą kolejny mecz kontrolny podczas zimowych przygotowań.

W sobotę nasza drużyna zmierzyła się na koszalińskim euroboisku z czwartoligowym Leśnikiem Manowo. Mecz zakończył się wygraną naszego zespołu 4:0 (0:0).

Już w pierwszej akcji po zmianie stron futbolówkę do siatki skierował Keisuke Naka, a chwilę później po dośrodkowaniu Japończyka, głową na listę strzelców wpisał się Kacper Gołojuch.

W 57. minucie po raz drugi w tym spotkaniu gola strzelił Keisuke Naka. W ostatnich minutach rezultat ustalił Maciej Bachleda.

W przyszłą sobotę nasz zespół rozegra ostatni mecz kontrolny. Na koszalińskim euroboisku rywalem naszej drużyny będzie Gryf Słupsk.

Skład Gwardii: Hartleb - Kurs, Krauze, Czyżewski, Maciąg, Szygenda, Piotrowski, Hendryk, Naka, Gołojuch, Miętek. Grali również: Skoczyk - Rybacki, Boczek, Laskowski, Maciej Bachleda, Chać, Grela.