Jesień w wykonaniu rezerw

Napisał Administrator 05.12.2023

Ligową jesień mają za sobą również rezerwy naszego klubu, które po jedenastu seriach gier otwierają tabelę w zmaganiach klasy B (grupa 5).

Zespół rezerw naszego klubu oglądamy w ligowych rozgrywkach po wielu latach przerwy. Skład naszej drużyny to mieszanka doświadczenia i młodości. W jedenastu jesiennych meczach nasz zespół odniósł komplet wygranych (tym dwa walkowery) i otwiera tabelę klasy B (grupa 5) z dorobkiem 33 punktów. Na drugim miejscu plasuje się Perła II Dygowo (25 punktów), kolejne dwa miejsca w górnej połowie tabeli z dorobkiem 16 punktów zajmują Sokół Lulewice i Grot Gorawino.

Bilans bramkowy naszej drużyny po jesiennych meczach to 71:1. Warto dodać, że zespół rezerw naszego klubu jest jedyną drużyną w kraju, która jesienią straciła zaledwie jedną bramkę! Stało się to w wyjazdowym, wygranym 7:1 spotkaniu z KS Mustang.

W jesiennych meczach drużyny rezerw na listę strzelców wpisało się aż 21 zawodników! Najskuteczniejszymi graczami naszego zespołu byli Dawid Cempa, który zapisał na swoim koncie dziewięć trafień oraz Bartłomiej Mural i Jakub Karpiński, którzy strzelili po osiem goli.

Wiosenne zmagania w klasie B rozpoczną się na początku kwietnia.