Jesienne zmagania za nami

Napisał Administrator 04.12.2023

Za nami runda jesienna w rozgrywkach 4 Ligi ZZPN. Runda niezwykle ciekawa, zapowiadająca ogromne emocje, które czekają nas w rundzie wiosennej.

W siedemnastu rozegranych meczach nasz zespół odniósł piętnaście zwycięstw oraz zanotował po jednym remisie i porażce. Dało to naszej drużynie drugie miejsce na zakończenie jesiennych gier z dorobkiem 46 punktów. Liderem zmagań jest Wybrzeże Rewalskie Rewal, które legitymuje się dorobkiem 48 punktów. Podium uzupełnia Bałtyk Koszalin z 43 punktami na koncie i jednym meczem rozegranym mniej.

Niewielkie różnice pomiędzy tymi zespołami zapowiadają nam niezwykle interesującą rundę wiosenną!

W siedemnastu spotkaniach nasza drużyna strzeliła 75 goli, tracąc zaledwie 7. Czyni to ofensywę i defensywę naszego zespołu - kolejno najskuteczniejszą i najszczelniejszą w rozgrywkach 4 Ligi ZZPN. Nasza drużyna zachowała czyste konto w dwunastu meczach!

Warto również dodać, że w skali kraju, żaden inny zespół występujący od ekstraklasy do czwartej ligi, nie strzelił jesienią więcej bramek, a podobnie jak nasza drużyna, siedem goli stracił jedynie występujący w grupie kujawsko-pomorskiej czwartej ligi – Chemik Bydgoszcz!

Najlepszym strzelcem naszego zespołu w rundzie jesiennej został autor 16 trafień – Mateusz Piotrowski. 13 bramek zdobył Adrian Cybula, 8 – Sebastian Milanowski. Po 7 goli strzelili Michał Masłowski oraz Cezary Zalewski.

Za nami ciekawa runda jesienna, a przed nami z pewnością jeszcze bardziej emocjonująca runda wiosenna! Już dziś gorąco zachęcamy do wspierania naszej drużyny podczas wiosennych gier!