Kolejny mecz kontrolny za nami

Napisał Administrator 01.07.2020

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą kolejny mecz sparingowy podczas letnich przygotowań.

Kolejnym sparingpartnerem naszej drużyny był Rasel Dygowo. Spotkanie zakończyło się wygraną naszego zespołu 3:1 (1:0).

W końcówce pierwszej połowy gola dla naszej drużyny strzelił Dawid Rybacki. Tuż po zmianie stron rezultat podwyższył Piotr Sulima. Kolejne bramki w tym meczu padły w ostatnich minutach. Najpierw kontaktowego gola dla gospodarzy strzelił Jakub Poznański, a kilka chwil później piłkę do siatki posłał Gabriel Szygenda.

W czwartek nasz zespół rozpocznie obóz przygotowawczy w Polanowie, gdzie będzie przebywał do niedzieli. W sobotę nasza drużyna zagra kontrolnie z MKP Szczecinek i Gryfem Polanów.