Kolejny mecz kontrolny za nami

Napisał Administrator 23.07.2022

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą kolejny mecz kontrolny podczas letnich przygotowań.

Po meczach z Mechanikiem Bobolice i Błękitnymi Stargard, na stadionie w Resku sparingpartnerem naszej drużyny była trzecioligowa Vineta Wolin. Spotkanie zostało rozegrane w systemie 3 razy 35 minut. Mecz zakończył się wygraną Vinety 2:4 (0:1, 0:2, 2:1).

Już na początku spotkania po dośrodkowaniu ze stałego fragmentu, do siatki trafił Bartosz Kołodziejczyk. W pierwszych minutach drugiej tercji w podobny sposób rezultat podwyższył Radosław Cyburt. Jeszcze w tej odsłonie trzeciego gola dla rywali strzelił Kryspin Leśniak. Trzecia tercja rozpoczęła się od trafienia Wiktora Sawickiego. Kolejne gole padły w końcówce meczu. Najpierw czwartą bramkę dla drużyny z Wolina zdobył Jakub Nowacki, a w ostatnich sekundach drugiego gola dla naszego zespołu strzelił Maksymilian Boczek.

Skład Gwardii: Turkacz - Karpiński, Wróblewski, Wojciechowski, Koziński, Szymański, Ryczowski, Bachleda, Zalewski, Burski, Dubielewicz. Grali również: Hartleb - Cieśliński, Walaszczyk, Pająk, Pec, Pawlak, Chyła, Boczek, Myśliński, Sawicki.