Kolejny mecz sparingowy za nami

Napisał Administrator 17.02.2018

W sobotę nasz zespół rozegrał kolejny mecz sparingowy. W Drawsku Pomorskim nasza drużyna zmierzyła się z obchodzącym siedmiolecie reaktywacji działalności - Sokołem Suliszewo.

Pojedynek z 11. zespołem grupy południowej regionalnej klasy okręgowej zakończył się wygraną naszej drużyny 10:0 (5:0).

Rezultat spotkania już w siódmej minucie otworzył Adam Setla. Tuż przed upływem trzydziestu minut gry na listę strzelców wpisał się Maciej Stańczyk. Po chwili swoją drugą w tym meczu bramkę zdobył Adam Setla. W końcówce tej części do siatki trafili Robert Ziętarski i Mateusz Olszewski.

W drugiej połowie do siatki trafiali wyłącznie Aleksander Karbowiak i Robert Ziętarski. Obaj gracze zakończyli to spotkanie z trzema bramkami na koncie.

We wtorek nasz zespół rozegra kolejny test-mecz. Podopieczni Tadeusza Żakiety zagrają w Ustroniu Morskim z wiceliderem grupy północnej wielkopolskiej czwartej ligi - Unią Swarzędz.

Skład Gwardii: Hartleb - Bachleda, Stańczyk, Olszewski (46. Przyborowski), Maciąg (60. Szwak), Kwiatkowski, Shinmura (46. Czyżewski), Majtyka, Ziętarski, Karbowiak, Setla.