Ligowe granie

Napisał Administrator 27.09.2023

Nasze zespoły mają za sobą kolejne mecze w ligowych rozgrywkach.

Pierwszy zespół naszego klubu w hicie 8. kolejki 4 Ligi ZZPN rywalizował na wyjeździe z Polski Cukier Kluczevią Stargard. Po siedmiu wygranych z rzędu, nasza drużyna zremisowała 1:1. Bramkę dla naszego zespołu w drugiej części meczu strzelił Michał Masłowski.

Gwardia II wygrała na swoim boisku w zmaganiach klasy B z Derbami Karścino 15:0. Trzykrotnie do siatki trafił Michał Piławski, po dwa trafienia na swoim koncie zapisali Krystian Mural, Dawid Cempa oraz Adrian Rydzyński, ponadto na listę strzelców wpisali się również Bartłomiej Mural, Dominik Pasterczyk, Damian Tymiński, Krystian Woźniak, Jarosław Burzak i Mateusz Duda.

W rozgrywkach Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, Gwardia I ograła na wyjeździe MKP Szczecinek 2:1 po trafieniach Piotra Orłowskiego i Adriana Rydzyńskiego. Gwardia II wygrała na swoim boisku z Flotą Świnoujście 5:0. Dwukrotnie na listę strzelców wpisali się Robert Smutek i Adrian Parol, do siatki trafił również Miłosz Wroński.

W Wojewódzkiej Lidze Trampkarzy Młodszych, nasz zespół ograł w Stargardzie miejscowych Błękitnych 7:3. Dwa gole strzelił Patryk Dorawa, po jednym - Daniel Cieślak, Ksawery Data, Paweł Mazur i Oliwier Hołub, a jedno trafienie było golem samobójczym gracza gospodarzy.

Nasza drużyna występująca w Wojewódzkiej Lidze Młodzika Starszego wygrała na wyjeździe z Funinio Szczecin 3:2. Na listę strzelców wpisali się Julian Zwoliński, Szymon Łuczak oraz Adam Majewski.

W Wojewódzkiej Lidze Młodzika Młodszego, Gwardia II ograła ABC Futbolu Barlinek 7:2. Po dwa gole strzelili Aleksander Filochowski i Adrian Ośko, ponadto do siatki trafili również Adrian Popławski, Aleksander Jabłoński oraz Dawid Kowalski.

Nasz zespół występujący w Regionalnej Lidze Trampkarza wygrał z Hubertusem Biały Bór 8:0. Po dwie bramki zdobyli Kamil Małyszewicz, Paweł Mazur i Mateusz Madera, na listę strzelców wpisali się także Oliwier Hołub i Hubert Łotysz.

W środę mecz w ligowych zmaganiach rozegrali nasi młodzicy występujący w rozgrywkach regionalnych. Nasza drużyna ograła na wyjeździe Żaki Sławno 3:1. Do siatki trafili Julian Zwoliński, Mateusz Mikuła i Dawid Kaźmierczak.