Obóz w Policach zakończony

Napisał Administrator 10.02.2018

Piłkarze naszego zespołu zakończyli tygodniowy obóz przygotowawczy w Policach. W drodze powrotnej nasza drużyna zatrzymała się w Stargardzie, gdzie zmierzyła się z miejscowymi Błękitnymi.

Nasz zespół wystąpił w tym meczu w dość eksperymentalnym składzie. Z powodu problemów zdrowotnych przeciwko Błękitnym nie wystąpili m.in. Daniel Wojciechowski, Rafał Majtyka, Robert Ziętarski, Junpei Shinmura, Krystian Przyborowski czy Adam Setla. Z powodów rodzinnych w składzie zabrakło również Radosława Mikołajczaka.

Pojedynek rozpoczął się od niecelnego strzału Kamila Poźniaka. W kolejnych minutach więcej działo się w polu karnym naszej drużyny, lecz miejscowym brakowało skuteczności. W odpowiedzi po jednej z szybkich kontr, głową nad poprzeczką strzelał Przemysław Brzeziański. W końcówce tej części rezultat spotkania otworzył Wojciech Fadecki.

W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. W 65. minucie arbiter podyktował rzut karny dla gospodarzy. Na listę strzelców wpisał się Tomasz Pustelnik i ostatecznie Błękitni zwyciężyli 2:0.

W przyszłą sobotę, 17 lutego, nasz zespół zagra w Drawsku Pomorskim mecz z okazji jubileuszu Sokoła Suliszewo (regionalna klasa okręgowa).

Skład Gwardii: Hartleb (46. Dulewicz) - Maciąg, Baranowski, Stańczyk, Bachleda (46. Dondera), Szubert, Silski (75. Czyżewski), Olszewski, Poźniak, Kwiatkowski (46. Karbowiak), Brzeziański.