Ostatni mecz kontrolny za nami

Napisał Administrator 02.08.2022

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą ostatni mecz kontrolny podczas letnich przygotowań.

We wtorkowe popołudnie sparingpartnerem naszej drużyny był GKS Manowo. Spotkanie zakończyło się wygraną naszego zespołu 2:1 (0:0). Wszystkie bramki w tym meczu padły po zmianie stron. W 47. minucie z bliskiej odległości na listę strzelców wpisał się Wiktor Sawicki, a pięć minut później mocnym strzałem futbolówkę do siatki posłał Robert Koziński. W 66. minucie gola dla drużyny z Manowa strzelił Szymon Chać.

Skład Gwardii: Hartleb - Wojciechowski, Wróblewski, Karpiński, Walaszczyk, Koziński, Chyła, Myśliński, Ryczowski, Szymański, Sawicki. Grali również: Palkowski, Burski, Boczek, Bać, Dubielewicz, Zalewski.

W zespole gospodarzy między słupkami bramki gościnnie wystąpił bramkarz naszej drużyny Michał Turkacz.

Nowy sezon rozpoczniemy we wtorek, 9 sierpnia, wyjazdowym meczem z Raselem Dygowo (godz. 18).