Pierwszy sparing za nami

Napisał Administrator 19.01.2019

Piłkarze naszego zespołu mają za sobą pierwszy mecz kontrolny podczas zimowych przygotowań.

Rywalem naszej drużyny był czołowy zespół zachodniopomorskiej czwartej ligi - Olimp Gościno. Spotkanie zakończyło się wygraną zespołu z Gościna 2:1 (1:1).  W 30. minucie bramkę dającą naszej drużynie prowadzenie zdobył Gabriel Szygenda. Pięć minut później do remisu doprowadził Adam Zalewski.

W 85. minucie rezultat ustalił Hubert Cybulski.

Przed naszym zespołem kolejny tydzień przygotowań. W sobotę na koszalińskim euroboisku zagramy kontrolnie z Regą Trzebiatów.

Skład Gwardii:

I połowa: Dulewicz - Dondera, Wojciechowski, Stańczyk, Maciąg, Szygenda, Kowalczyk, Wasilewski, Ginter, Drzewiecki, Cybula.

II połowa: Łącki - Szwak, Wojciechowski, Ginter, Gołojuch, Florkiewicz, Szczypek, Piotrowski, Bednarski, Kosmalski, Ishihara.