W środę z Wartą

Napisał Administrator 17.04.2018

W środę piłkarze naszego zespołu rozegrają kolejne spotkanie o ligowe punkty. W zaległym meczu 21. serii gier, nasza drużyna zmierzy się na wyjeździe z Wartą Poznań.

Zespół z Poznania należy do czołowych zespołów drugoligowych rozgrywek. Podopieczni Petra Nemeca odnieśli do tej pory czternaście zwycięstw, zanotowali trzy remisy oraz ponieśli siedem porażek. Z dorobkiem 45 punktów Warta zajmuje drugą pozycję w ligowej tabeli, ustępując jedynie GKS 1962 Jastrzębie.

Obie drużyny prezentują w tym roku nierówną dyspozycję. Nasz zespół zanotował wiosną po dwie wygrane i porażki oraz bezbramkowy remis z Rozwojem Katowice. Warciarze odnieśli w tym roku trzy zwycięstwa i zanotowali dwie porażki. Podczas minionego weekendu drużyna z Poznania wygrała na wyjeździe z otwierającym tabelę GKS 1962 Jastrzębie 2:0 po golach Krystiana Sanockiego i Roberta Janickiego.

Najlepszym strzelcem Warty jest autor pięciu bramek - Adrian Laskowski. Po cztery trafienia na swoim koncie mają Adrian Cierpka i Przemysław Kita. 

Spotkanie rozpocznie się w środę o godzinie 17.00 na stadionie przy Drodze Dębińskiej w Poznaniu.