Wygrana w Dygowie

Napisał Administrator 02.04.2024

Piłkarze naszego zespołu zapisali na swoim koncie kolejny ważny komplet punktów w rozgrywkach 4 Ligi ZZPN. Nasza drużyna wygrała na wyjeździe z Perłą-URB Dygowo 2:1 (1:0).

Nasz zespół objął prowadzenie w 29. minucie spotkania. W polu karnym nieprzepisowo powstrzymywany był Oliver Albiński i arbiter wskazał na jedenasty metr. Mocnym i precyzyjnym strzałem rzut karny na gola zamienił Mateusz Piotrowski.

Na początku drugiej połowy nasza drużyna podwyższyła swoje prowadzenie. W 49. minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, w polu karnym gospodarzy doszło do sporego zamieszania, a precyzyjnym uderzeniem futbolówkę do siatki posłał Jorge Tapia.

Gospodarze strzelili gola w 86. minucie meczu. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Łukasza Szymańskiego, bramkę dla Perły zdobył doświadczony Jakub Poznański.

Perła-URB Dygowo - Gwardia Koszalin 1:2 (0:1)

Bramki: Poznański (86.) - Piotrowski (29., karny), Tapia (49.)

Skład Gwardii: Kaźmierczak - Dublinowski, Tapia, Mikołajczyk, Walaszczyk, Smykowski (86. Szulc), Gawron (86. Maćkowski), Piotrowski, Ryczowski (75. Karasiński), Albiński (57. Nowicki), Zalewski.