Zwycięstwa juniorów

Napisał Administrator 25.04.2021

Zwycięstwami zakończyły się ligowe spotkania zespołów juniorskich naszego klubu.

Juniorzy starsi zmierzyli się w meczu derbowym z Bałtykiem Koszalin. Pojedynek zakończył się wygraną naszej drużyny 3:0 (2:0). W pierwszej połowie nasz zespół kilkakrotnie zagroził bramce rywali po dośrodkowaniach ze stałych fragmentów gry. Ponadto po strzale Bartosza Stankiewicza futbolówka odbiła się od słupka. Po drugiej stronie boiska rywale również bliscy byli otwarcia wyniku, a naszą drużynę od straty gola dwukrotnie ratowała poprzeczka oraz słupek.

Od końcówki pierwszej połowy po czerwonej kartce Bałtyk grał ze stratą jednego zawodnika. W ostatnich minutach tej części nasz zespół wyprowadził dwa skuteczne ciosy. Najpierw po strzale zza pola karnego rezultat otworzył Radosław Bazgier, a chwilę później dośrodkowanie Kaito Ito na gola zamienił Bartosz Stankiewicz.

W drugiej połowie kropkę nad "i" postawił powracający do gry po kilkumiesięcznej przerwie Jan Chojnacki.

Po komplet punktów sięgnęli również juniorzy młodsi, którzy w meczu I ligi okręgowej ograli na wyjeździe MKP Szczecinek 5:2 (2:1). Nasz zespół objął prowadzenie po trafieniach Macieja Gorgonia oraz Daniela Peca.

Tuż po zmianie stron gospodarze doprowadzili do remisu, jednak ostatnie słowo, a w zasadzie trzy słowa w tym meczu należały do naszej drużyny, a konkretnie do Mateusza Melkowskiego, który trzykrotnie wpisał się na listę strzelców.