Zwycięstwo w Szczecinie

Napisał Administrator 13.03.2018

W pierwszym w tym roku meczu o punkty w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych, podopieczni Karola Izmajłowicza pokonali na wyjeździe Świt Szczecin 7:2.

Było to zaległe spotkanie z rundy jesiennej. Nasz zespół źle wszedł w ten mecz i to gospodarze jako pierwsi cieszyli się ze strzelenia bramki. Jeszcze przed przerwą nasza drużyna zdołała odpowiedzieć i wyjść w tym pojedynku na prowadzenie. Dwukrotnie futbolówkę w siatce umieścił Maciej Bachleda.

Po przerwie młodzi gracze naszego klubu przejęli zdecydowaną kontrolę nad wydarzeniami na boisku. Najpierw sprytnym strzałem z rzutu wolnego bramkarza rywali pokonał Patryk Szabat, a kilka chwil później atomowym uderzeniem popisał się Mateusz Piotrowski. Następnie ponownie na listę strzelców wpisał się Szabat, ponadto do siatki trafili również Krystian Babec i Maksymilian Szwak.

Ostatecznie nasza drużyna ograła Świt 7:2 (2:1) i w ligowej tabeli plasuje się na trzeciej pozycji ze stratą dwóch punktów do Błękitnych Stargard oraz trzech do Bałtyku Koszalin.

Skład Gwardii: Skoczyk (46. Wieczorek) -  Mateusz Bachleda, Silski, Czyżewski, Kozioł Miłosz (65. Nowicki), Szygenda (75. Szkutnik), Piotrowski (65. Pytlewski), Kowalczyk (65. Dubielewicz), Kowalewski (65. Babec), Maciej Bachleda (60. Szwak), Szabat.