Remis w meczu na szczycie

Napisał Administrator 06.05.2024

W meczu na szczycie rozgrywek 4 Ligi ZZPN, nasz zespół zremisował na wyjeździe z Wybrzeżem Rewalskim Rewal 2:2 (1:1).

Gospodarze objęli prowadzenie w 33. minucie spotkania. Po krótko rozegranym rzucie rożnym, w pole karne futbolówkę mocno dośrodkował Paweł Krawiec, do odbitej piłki dopadł Wiktor Sawicki i silnym strzałem posłał ją do siatki. Odpowiedź naszej drużyny była natychmiastowa. Po zagraniu Marcina Gawrona i błędzie defensywy Wybrzeża, gola dla naszego zespołu zdobył Rafał Maćkowski.

Druga połowa rozpoczęła się po myśli naszej drużyny. W 51. minucie piłkę z autu mocno rzucił Mateusz Piotrowski, ta spadła w okolice szesnastego metra, gdzie precyzyjnym strzałem popisał się Marcin Gawron i nasz zespół objął prowadzenie. Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 73. minucie spotkania. W polu karnym naszej drużyny dobrze odnalazł się Borys Sobstyl-Jałoszyński i precyzyjnym uderzeniem skierował piłkę do siatki.

Wybrzeże Rewalskie Rewal - Gwardia Koszalin 2:2 (1:1)

Gole: Sawicki (33.), Sobstyl-Jałoszyński (73.) - Maćkowski (34.), Gawron (51.)

Skład Gwardii: Hartleb - Dublinowski, Czarny, Tapia, Walaszczyk (60. Albiński), Mikołajczyk, Piotrowski, Gawron, Smykowski (79. Bać), Maćkowski (72. Ryczowski), Zalewski (89. Marszałek).